BG EN

АФЕРАТА "МИТНИЦИ“: Унищожиха момчето за всичко на Кокорчо с този КОМЕНТАР: Мъжка секретарка

Политика

АФЕРАТА "МИТНИЦИ“: Унищожиха момчето за всичко на Кокорчо с този КОМЕНТАР: Мъжка секретарка

143141
на 14.12.2024
АФЕРАТА МИТНИЦИ“: Унищожиха момчето за всичко на Кокорчо с този КОМЕНТАР: Мъжка секретарка
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Арестуваният по-рано през седмицата сътрудник на Асен Василев - Лъчезар Ставрев, е разследван по делото срещу бившата директорка на Агенция "Митници" Петя Банкова. 

препоръчано

Той е бил назначен във финансовото министерство като експерт на заплата от 3500 лева. Свидетели разказали пред разследващите, че мъжът не е бил виждан да работи на компютър.

Шофьорът-съветник, който стигна и до сладката служба на експерт в политическия кабинет на премиера, бил ползван посредник за тайни мисии и мафиотски схеми и вече е с повдигнато обвинение длъжностно престъпление и за пране на пари. 

"Днес разбрах, че длъжността "експерт" в политическия кабинет на Асен Василев включва сложните и високо квалифицирани задачи като "грижа за програмата" под контрола на началник-кабинета и по съвместителство "шофьор". Това Доган би го описал кратко и ясно - "мъжка секретарка", написа във Фейсбук журналистът Евгени Петров, коментирайки казуса с любимеца на Асен Василев.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ПИК TV! Халил Летифов закопа кабинета Гюров: На власт е Петроханско правителство, което не се интересува от интересите на гражданите (АНКЕТА) ПИК TV! Халил Летифов закопа кабинета "Гюров": На власт е Петроханско правителство, което не се интересува от интересите на гражданите (АНКЕТА)
ново
Днес: 85
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК