BG EN

Аштън Къчър и Мила Кунис си купиха къща за 10 млн. долара

Шоу легенди

Аштън Къчър и Мила Кунис си купиха къща за 10 млн. долара

7416
на 14.05.2014
Аштън Къчър и Мила Кунис си купиха къща за 10 млн. долара
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Бъдещите родители Аштън Къчър и Мила Кунис си купиха нова къща в Бевърли Хилс, която планират да превърнат в семейно гнездо, съобщи Hollywood reporter.

препоръчано

Звездната двойка платила 10 милиона долара за новия си дом. Така двамата актьори стават съседи на Камерън Диас, Пенелопе Крус и Хавиер Бардем, Зиги Марли, Никол Кидман и Кийт Ърбън.

Актрисата неотдавна потвърди новината, че е бременна с първото си дете и дори заяви намерението си да роди по естествен път и без упойка. 

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
САМО В ПИК TV! Топ прогнозата на проф. Георги Рачев за февруари: Месецът ще бъде с 3 до 5 градуса по-топъл от нормалното, но във вторник и сряда... (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Топ прогнозата на проф. Георги Рачев за февруари: Месецът ще бъде с 3 до 5 градуса по-топъл от нормалното, но във вторник и сряда... (ВИДЕО)
ново
Днес: 5
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК