BG EN

Баба хвърли 6 бона и бижута на измамници, макар да усетила, че я лъжат

Инциденти

Баба хвърли 6 бона и бижута на измамници, макар да усетила, че я лъжат

8181
на 13.02.2017
Баба хвърли 6 бона и бижута на измамници, макар да усетила, че я лъжат
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Пореден случай на телефонна измама в Сливен. Жертвата е възрастна жена, която е дала 6 000 лева и бижута на измамниците.  Жертвата на телефонните измамници е 67-годишна жена от Сливен, съобщиха от полицията.

Сценарият на измамата е съдействие на полицията при залавянето на престъпник. Въпреки че е усетила, че става въпрос за престъпление, жената предала сумата от 6000 лева, златни и сребърни накити. Преди това тя е била обиждана и заплашвана по телефона.

Полицията отново апелира към възрастните хора да не се подават на заплахи и шантажи, а при съмнение да звънят на тел. 112. В момента участниците в измамната схема се издирват.

препоръчано

 

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
ГОЛЯМ СКАНДАЛ В НС! Руди Гела побесня заради Величие - обижда ги на баламурници и секта (ВИДЕО) ГОЛЯМ СКАНДАЛ В НС! Руди Гела побесня заради "Величие" - обижда ги на "баламурници" и "секта" (ВИДЕО)
ново
Днес: 116
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК