ГОРЕЩО
ПИК TV! Мирослав Найденов: "Кошница с грижа" е добра инициатива, стига да не се изкривява по веригата и да го отнасят най-малките (ВИДЕО)
Арестуваха влогъра Стоян Колев
САМО В ПИК TV! Петър Кичашки с топ анализ какво ще се случи след мирното споразумение между САЩ и Иран. До края на годината Тръмп ще свали картите на Путин и за Украйна (ВИДЕО)
ПЪРВА РОКАДА В КАБИНЕТА "РАДЕВ": Уволниха зам.-министъра на екологията Атанас Костадинов
Министерство на енергетиката: ТЕЦ „Бобов дол“ остава важна част от енергийния преход
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Скандал е възникнал на 15 април около 19,00 часа пред хранителен магазин в град Попово. В резултат на екшъна 33-годишен мъж от същия град е нанесъл побой и е причинил средна телесна повреда – избит зъб, на свой 36-годишен съгражданин. Това съобщиха от ОДМВР - Търговище.
Пострадалият е настанен в МБАЛ за наблюдение, но е без опасност за живота. Извършителят на деянието е задържан за срок до 24 часа на основание чл. 72, ал. 1, т. 1 от Закона за МВР.
И на двамата са взети кръвни проби за химическо изследване.
По случая е образувано досъдебно производство по чл. 129 от Наказателния кодекс.
препоръчано
ЗВЕРСТВО: Син преби баща си във Варна
11433
на 08.04.2019
ДИВИЯ СЕВЕРОЗАПАД: 86-годишен старец преби наборка комшийка, счупи й ръката
9719
на 05.04.2019
ЗВЕРСТВО: Мъж преби приятелката си с бухалка
14938
на 02.04.2019
25-годишен преби мъж в горноряховско село
6817
на 07.03.2019


