"Баварците" с мощен старт в Бундеслигата

30939
на 19.08.2017
Баварците с мощен старт в Бундеслигата

Шампионът Байерн (Мюнхен) победи Байер (Леверкузен) с 3:1 в мача, с който се откри 55-ият сезон в Бундеслигата.

Страхотен дебют направиха две от новите попълнения на "баварците" Никлас Зюле и Корентен Толисо, които успяха да се разпишат още до средата на първото полувреме, акцентира "Новспорт". Още в 9-ата минута Зюле откри резултата, а десет по-късно друго ново попълнение също се разписа - Толисо.

Левандовски бе точен от дузпа в 52-ата минута, а в 65-ата Мехмеди вкара почетен гол за гостите.
В 85-ата минута Байерн имаше страхотен шанс за ново попадение, но ударът на Левандовски от няколко метра мина покрай вратата.

В крайна сметка шампионът стартира силно и завоюва важни три точки.

БАЙЕРН - ЛЕВЕРКУЗЕН 3:1