ГОРЕЩО
Президентът Йотова с ГОРЕЩИ ПОДРОБНОСТИ за новия служебен премиер, разкри какво си е казала на 4 очи с кандидатите
НА ЧЕТИРИ ОЧИ: Сашо Диков притисна Денков за Лена, Киро и Божанков
Георги Марков с РАЗБИВАЩ коментар за КАСТИНГА при Йотова: Ако се спре на Мария Филипова, тя ще бъде най-красивият премиер в Европа за всички времена. Ще има почивка да я разгледат - истинска икона
СНЕГЪТ НИ ЗАТРУПВА! Вятър донася студ, виелици и навявания, температурите замръзват под нулата (КАРТИ)
НЕ ИМ Е ЗА СЕФТЕ: Човекът на ПП Андрей Гюров ЗАБЪРКА ПРАВНА БЪРКОТИЯ. Защо още не е подал оставката си от БНБ?
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
ЦСКА може да се похвали с нови две попълнения. Днес договор с клуба официално подписа Емил Гъргоров-Бадема, а Неманя Милисавлиевич съвсем скоро ще стори същото.
препоръчано
Двамата за последно играха в шампиона Лудогорец. Договорът на Гъргоров с разградчани не бе подновен, а този на Милисавлиевич бе разтрогнат, за да може шампионите да картотекират Мишел Платини.
Бадема се обвърза с „червените“ за срок от 3 години. Очаква се той да получи картотека и да излезе титуляр в двубоя срещу Локомотив Пловдив в събота.
До края на деня се очаква същото да направи и Неманя Милисавлиевич. Футболистът също е желан от Стойчо Младенов и вероятно ще парафира своя договор с „червените“.
Бивш халф на ЦСКА на финални преговори с Левски
4617
преди 2 часа
Левски продава Марин Петков в Саудитска Арабия
6873
преди 3 часа
Лудогорец взима топ футболист, прави промени за Лига Европа
8303
преди 3 часа


