ГОРЕЩО
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК! “Билетът за концерта е 40 евро”: Още един таен свидетел разплел цялата корупционна схема на Благомир Коцев и компания (ДОКУМЕНТИ)
ЖИВОТ В СТРАХ: Наркомани и локали нападат хора в един от най-скъпите квартали на София, кметът от ППДБ нехае (СНИМКИ)
Плеймейтка с РАДИКАЛЕН ХОД след кончината на Дилов-син
ПРИКЛЮЧИ БЕЗСЛАВНО! Партията на обвиняемия хазартен бос Васил Божков-Черепа се саморазпусна
САПУНКА ПРЕД ЦЕЦКА: Оклюмал и уморен Денков се напъна да замаже финансовия позор на Асен Василев. Ето защо Академикът се ядоса на ген. Атанасов
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Изпълнителният директор на Левски Константин Баждеков даде нов срок, в който очакваният голям спонсор да влезе на "Герена" - следващата седмица.
"Да се надяваме, че след домакинството ни на 25 юли срещу Литекс Левски ще има нов сериозен рекламодател или спонсор", разкри Баждеков пред "bTV".
Той за пореден път отказа да назове името на компанията, защото все още няма подпис черно на бяло. Финансистът обаче изрази задоволство от факта, че на "Герена" вече си стъпват на краката след намалението на бюджета.
препоръчано


