Базел без Иванов обърна Леверкузен

3545
на 15.07.2015

ПИК с нов канал в Телеграм

Отборът на Базел надигра с 2:1 тима на Байер (Леверкузен) в приятелски мач игран на "Сейнт Якоб Парк" пред повече от 13 хиляди зрители. В състава на домакините липсваше българския защитник Иван Иванов, който наскоро поднови тренировки след дълго лечение на контузия на коляното, но все още не е готов за игра, пише sportal.bg.

"Аспирините" първи взеха преднина в мача в 21-ата минута с попадение на Карим Белараби. Само две по-късно обаче Базел въстанови равенството с гол на Емболо, а в 52-ата минута Ажети донесе успеха на швейцарския тим за крайното 2:1.