ГОРЕЩО
Иван Тиков е новият президент на Българската федерация по тенис, а Стефан Цветков остава почетен президент и член на УС
ЕТО КОГА! Йотова започва консултациите за служебен премиер
Андрей Новаков с АРГУМЕНТ защо трябва да сме в Съвета за мир: Четири пъти в годината българският премиер ще сяда на една маса с президента на САЩ
ГОРЕЩИ ПОДРОБНОСТИ! Проектът на Радев технически и комуникационно е в ръцете на хората на Васил Божков - кипи трескава подготовка за превземането на властта (СНИМКИ)
Американски конгресмен дойде на крака в офиса на Борисов - ето какви теми обсъдиха
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Байер Леверкузен ще продаде голямата си звезда Кай Хаверц за 130 милиона евро, сочат гръмки информации на немски медии. Не се съобщава обаче кой точно ще е бъдещият тим на полузащитника.
20-годишният национал на Германия Хаверц минава за една от големите трансферни цели на Байерн (Мюнхен) и се счита, че баварците са фаворити за подписа на младата звезда. Визира се, че силен интерес към халфа обаче проявяват също така Реал (Мадрид), Барселона, Ювентус и почти всички настоящи топ грандове във Висшата лига.
Явно, Байер е близо до исторически изходящ трансфер за германския футбол. Много възможно е Хаверц да смени клубната си принадлежност още през зимата.
препоръчано
свързани новини
Байер Леверкузен честити Независимостта на България със снимка на Бербатов
16285
на 22.09.2019
ПЕЧЕ СЕ РОКАДА: Ливърпул гони Слот, назначава Чаби Алонсо
10746
преди 17 часа
Катастрофа за Интер и Меси в първия мач за годината
6621
преди 19 часа
Приеха в болница селекционера на Румъния Мирча Луческу
6268
на 24.01.2026


