Байерн-Барса 1:2 на полувремето, звездното трио на "каталунците" довърши ранените "баварци"

6751
на 12.05.2015
Байерн-Барса 1:2 на полувремето, звездното трио на каталунците довърши ранените баварци
Автор:   ПИК, Снимка BBC

Барселона води 2:1 през първото полувреме в гостуването си на Байерн на 1/2-финала в Шампионската лига.

Домакините откриха чрез Бенатия в 7-ата минута, но в 15-ата Неймар възстанови равенството, а в 29-ата отново той направи резултата 1:2 и на практика реши всичко в мача.

И двете попадения на "каталунците" станаха след перфектни комбинации между звездното трио Меси, Суарес и Неймар.

Така общият резултат от двата мача е 5:1 за каталунците, и германският шампион се нуждае от пет гола, за да обърне нещата в своя полза

Очаквайте подробности!!!

САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 18 май - Близнаците да си наложат спокойствие, Козирозите да се пазят от скандал с брачната половинка САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 18 май - Близнаците да си наложат спокойствие, Козирозите да се пазят от скандал с брачната половинка
Проф. Антоанета Христова с ЕКСПЕРТЕН АНАЛИЗ пред ПИК TV: ГЕРБ, ДПС и ППДБ потискат кампанията, защото разчитат на твърдите си ядра! Нови компромати - в седмицата преди вота (ВИДЕО) Проф. Антоанета Христова с ЕКСПЕРТЕН АНАЛИЗ пред ПИК TV: ГЕРБ, ДПС и ППДБ потискат кампанията, защото разчитат на твърдите си ядра! Нови компромати - в седмицата преди вота (ВИДЕО)