Байерн взе трудно трите точки след страшен гол на Рибери (видео)

7481
на 02.04.2016

Байерн Мюнхен постигна трудна победа над Айнтрахт Франкфурт в двубой от 28-ия кръг на Бундеслигата. Баварците успяха да надделеят над съперника с минималното 1:0. Победното попадение дойде в 20-ата минута, когато точен беше Франк Рибери с уникална задна ножица.

След този успех момчетата на Пеп Гардиола дръпнаха на преследвача Борусия Дортмунд с 8 точки, но дортмундци играят по-късно с Вердер. Айнтрахт са на предпоследното място с актив от 27 точки.

Хамбургер победи с категоричното 3:0 като гост Хановер и се утвърди в средата на таблицата, а Хановер е на последната позиция в класирането с мисъл за Втора Бундеслига.

Дармщат и Щутгарт не излъчиха победител, завършвайки 2:2. Майнц разби с 4:2 у дома Аугсбург.

Инголщат се справи изненадващо категорично с 3:0 срещу Шалке. Попаденията за победителите реализираха Хартман от дузпа в 29-ата минута, Хинтерсеер и Лецано.

вижте видеото тук

САМО В ПИК: Вижте топ хороскопа на Алена за Гергьовден - успехите намигват на Телците, Стрелците пълнят джобовете САМО В ПИК: Вижте топ хороскопа на Алена за Гергьовден - успехите намигват на Телците, Стрелците пълнят джобовете