Байерн едноличен лидер! Анчелоти със супер старт при "баварците"

9237
на 22.09.2016
Байерн едноличен лидер! Анчелоти със супер старт при баварците

Отборът на Байерн Мюнхен поведе еднолично в класирането на Бундеслигата, след като победи Херта с 3:0 у дома в мач от 4-ия кръг на първенството. На "Алианц Арена" в столицата на Бавария един срещу друг се изправиха единствените два тима с пълен актив от началото на сезона.

Възпитаниците на Карло Анчелоти обаче не оставиха съмнение в превъзходството си и стигнаха до убедителен успех. Франк Рибери изведе домакините напред в 16-та минута, а в рамките на 4 минути през втората част Тиаго Алкантара и Ариен Робен решиха изхода от двубоя с нови две попадения.

По този начин Байерн остана сам на върха с 12 точки, а на втора позиция вече е тимът на Кьолн, който взе гостуването си на Шалке с 3:1 и вече има актив от 10 точки.

САМО В ПИК! Ексклузивен хороскоп на Алена за последния ден на април: Нова работа за Телеца, Раците да не мърдат много, а Скорпионите да тръгват за чужбина САМО В ПИК! Ексклузивен хороскоп на Алена за последния ден на април: Нова работа за Телеца, Раците да не мърдат много, а Скорпионите да тръгват за чужбина
Георги Харизанов пред ПИК TV: Завръщането на Пеевски - най-голямото събитие в този парламент! Задава се тежък удар за добрите сили (ВИДЕО) Георги Харизанов пред ПИК TV: Завръщането на Пеевски - най-голямото събитие в този парламент! Задава се тежък удар за "добрите сили" (ВИДЕО)