ГОРЕЩО
Облаците над Демерджиев се сгъстяват! Вътрешният министър дължи отговори на ТЕЗИ ЧЕТИРИ ВЪПРОСА за лобисткия договор
ЕКШЪН В МВР! Колтуклиева хвана натясно Демерджиев за имотните му далавери - пита го дали му се е усладило уискито с пури и има ли къща в Гърция (ВИДЕО)
ЧУДО НЕВИЖДАНО: Божигол се отказа от малките котета - има си сериозна приятелка
Експерт по Близкия изток каза какво следва за България след нотата на Иран
Криминален психолог разнищи похитителя на Наталия: Асен е заплашвал и тормозел детето, има психопатни черти и е примитивен. Не изключвам сексуално насилие
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Президентът на Байерн (Мюнхен) Ули Хьонес е признал пред Пеп Гуардиола, че вече е избрал новия треньор, който ще застане начело на тима. Двамата са имали среща в италиански ресторант в северната част на Мюнхен. На нея босът е разкрил името на заместника на уволнения Карло Анчелоти, а испанският специалист е одобрил избора му, съобщава местният “Абендцайтунг”, цитиран от Спортал.
препоръчано
“Казах му кого смятаме да назначим в следващите дни. Той остана доволен от избора ни”, споделил Хьонес.
Вили Саньол разкри проблемите на Байерн
15783
на 02.10.2017
Байерн изрита Карло Анчелоти
17357
на 28.09.2017
Анчелоти на сбогуване с Байерн: За мен беше чест
10876
на 29.09.2017


