Байерн надви Дармщадт и поведе в класирането с актив от 15 точки

4089
на 19.09.2015

ПИК с нов канал в Телеграм

Байерн Мюнхен победи Дармщадт като гост с 3:0 в двубой от петия кръг на германската Бундеслига.

Резултатът бе открит от Артуро Видал в средата на първото полувреме. Другите две попадения станаха в рамките на една минута в средата на втората част  от двубоя.

Първо, взетият под наем от Ювентус Кингсли Коман, удвои след пас на Себастиан Роде, а след това германецът се разписа след успешна добавка, нацелвайки първоначално гредата.

След срещата Дармщадт се нарежда на 12-о място в таблицата с шест точки, а Байерн излезе на върха с пълен актив от 15 пункта.

САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първия от серията почивни дни: Пари за Овните, Лъвовете да не са излишно щедри САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първия от серията почивни дни: Пари за Овните, Лъвовете да не са излишно щедри
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Доган пак дойде в централата на ДПС - едри мъжаги го пазят с телата си (СКАНДАЛНО ВИДЕО) ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Доган пак дойде в централата на ДПС - едри мъжаги го пазят с телата си (СКАНДАЛНО ВИДЕО)