ГОРЕЩО
БСП провежда съдбоносен конгрес
САМО В ПИК TV! Топ прогнозата на проф. Георги Рачев за февруари: Месецът ще бъде с 3 до 5 градуса по-топъл от нормалното, но във вторник и сряда... (ВИДЕО)
Злобата и посредствеността ще провалят ПП-ДБ
ПОВЕЙ НА ПРОЛЕТ: Облаци, дъжд и топло време. Температурите стигат до 14 градуса (КАРТА)
Нови ЗЛОВЕЩИ РАЗКРИТИЯ по случая "Петрохан" - убитите завели 13-годишно дете в Мексико, издирваният Калушев бил духовен водач на сектата (ВИДЕО)
СВЕТЪТ ДНЕС
Балканите се люлеят здраво! 13 земни труса в Турция за по-малко от 24 часа
12682
на 18.06.2017
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
13 земни труса са регистрирани на територията на Турция след земетресението от 5 по Рихтер, което стана тази нощ, сочат данните на Европейския сеизмологичен център.
Земните вълнения са с интензитет около 3 по скалата на Рихтер.Разликата между някои от тях е час, при други има само няколко минути. Дълбочината на разместването на земните маси е около 10 километра.
Както ПИК съобщи вчера трусове имаше във Вранча- 3 по Рихтер и на гръцкия остров Пелопонес- 4,8 по Рихтер.
До момента няма данни за разрушения и човешки жертви на нито едно от местата, където е имала регистрирани трусове.
препоръчано
ИЗВЪНРЕДНО! Вранча отново се обади-този път с 3 по Рихтер
8007
на 17.06.2017
ИЗВЪНРЕДНО! След Вранча, и Пелопонес се разтресе - 4,8 по Рихтер
13837
на 17.06.2017


