BG EN

Балъков взе участие в благотворителен мач

Спорт шоу

Балъков взе участие в благотворителен мач

6422
на 16.06.2015
Балъков взе участие в благотворителен мач
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Треньорът на Литекс Красимир Балъков е взел участие в благотворителен мач, организиран от световния шампион с Бундестима Сами Кедира чрез неговата фондация. Тя събира средства за детски домове, както и за изграждане на игрища.

На стадиона във Валдау се събраха 11 500 зрители. Те имаха възможност да наблюдават селекционера на Германия Йоаким Льов на терена. В мача взеха участие и други бивши звезди на Щутгарт като Гуидо Бухвалд, Фреди Бобич, Ханзи Мюлер, Людовик Манен и Тимо Хилдебранд. Самият Кедира също е тръгнал за големия футбол от тима на "швабите".

След мача новото попълнение на Ювентус обяви, че приходите ще са поне 250 000 евро.

препоръчано

 

 

Спортал

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ПЪРВО В ПИК TV! Борисов посети реставрирания мост на Кольо Фичето в Бяла (ВИДЕО) ПЪРВО В ПИК TV! Борисов посети реставрирания мост на Кольо Фичето в Бяла (ВИДЕО)
ново
Днес: 33
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК