Балъков: Отборът ми не издържа емоционално

3025
на 18.03.2015

"Днес отборът ми не издържа емоционално", това каза наставникът на Литекс Красимир Балъков.

WINBET – най-голямото разнообразие от игри и джакпоти! (18+)

Литекс претърпя тежка загуба с 5:0 от Лудогорец в мача реванш от четвъртфиналите за Купата на България. Според Балък тима му не е издържал, но той вярва, че младите му играчи ще се поучат от горчивия опит.

"Никога не очакваме загуби, но този път се случи по най-лошия начин. Явно нямахме ден. Поздравявам Лудогорец за победата, а ние ще си правим анализите. Много са причините за днешния слаб мач. Ние имахме много здрави мачове през 3-4 дена и днес отборът не издържа емоционално. Особено през първото полувреме, след индивидуалната грешка, която ни разби стратегията, изпуснахме мача. Днес Винисиус нямаше ден, но предния мач пази перфектно. Днес е само един мач, който не даде добро лице на нашия тим, но това са турнирни битки, в които тима израства. Отборът трябва да се научи да запазва нервите си, а да не ги изпускат, защото това пречи на концентрацията. В момента най-важното е първенството и се концентрирам изцяло в него. Всеки негативен резултат е богат опит за младите играчи. Надявам се, да не допускат грешки и в първенството", каза Балъков.

САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 25 април - успех във всички начинания за Телците, лични проблеми терзаят Скорпионите САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 25 април - успех във всички начинания за Телците, лични проблеми терзаят Скорпионите
ПЪРВО В ПИК TV! Кирил Петков: Борисов и Пеевски подвикваха на Желязков от първия ред и той нарушаваше правилата. Те не притежават тази държава (ВИДЕО) ПЪРВО В ПИК TV! Кирил Петков: Борисов и Пеевски подвикваха на Желязков от първия ред и той нарушаваше правилата. Те не притежават тази държава (ВИДЕО)