BG EN

БАН: Нахлува студен въздух, градусите падат!

ЧАС ПИК

БАН: Нахлува студен въздух, градусите падат!

31583
на 18.10.2014
БАН: Нахлува студен въздух, градусите падат!
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

През нощта над Източна България ще се изясни. По-значителна облачност ще има над централните райони от страната. Вятърът ще се ориентира от север-североизток и ще е слаб, в източните райони до умерен и с него ще прониква по-студен въздух. Минималните температури ще са предимно между 6° и 11°, в София - около 7°.

препоръчано

Това прогнозира пред ПИК дежурният синоптик от Националния институт за метеорология и хидрология към Българската академия на науките Георги Цеков.

Утре ще преобладава слънчево време. До обяд над Централна България облачността ще е значителна – предимно ниска и на места там видимостта ще е намалена от мъгла. Ще духа слаб, в Източна България и Дунавската равнина до умерен североизточен вятър.

Максималните температури ще са между 15° и 20°, в София около 16°. Атмосферното налягане е по-високо от средното за месеца и през деня ще продължи да се повишава.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
СУПЕР ЕКШЪН! ПИК TV развали рахата на Кокорчо - лидерът на Промяната беснее: Откъде знаете, че има педофилски скандал на Петрохан? Това са внушения (ВИДЕО) СУПЕР ЕКШЪН! ПИК TV развали рахата на Кокорчо - лидерът на "Промяната" беснее: Откъде знаете, че има педофилски скандал на Петрохан? Това са внушения (ВИДЕО)
ново
Днес: 119
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК