Бандата и Гаджев с първи успех в Кипър, бранителят с травма

7323
на 27.08.2017

Бившите капитани на ЦСКА и Левски Иван Бандаловски и Владимир Гаджев записаха първа победа в Кипър. Тимът на българите Анортозис спечели с 1:0 гостуването си на Алки Ороклини, за който пълни 90 минути игра Радослав Василев. Мачът бе от втория кръг на шампионата.

Бандата започна от първата минута, докато халфът бе на пейката, след като имаше травма през седмицата и игра на инжекции. Крайният защитник разтегна адуктора на десния крак, като трябваше да бъде заменен принудително в 30-ата минута, предава спортал. На неговото място влезе именно Гаджев, който помогна на тима от Ларнака за спечели първите си три точки за сезона.

Това стана благодарение на попадение в 87-ата минута, което бе реализирано от хърватина Даниел Праняч. Голът бе първи за бившия играч на Панатинайкос в Кипър. Анортозис има четири точки след първите два кръга от кипърското първенство.

Очаква се през паузата Бандаловски и Гаджев да успеят да се възстановят на 100% за срещата от третия кръг на 9 септемри срещу Арис.

САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 17 май - възможни финансови загуби за Телците, непредвидени трудности за Стрелците САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 17 май - възможни финансови загуби за Телците, непредвидени трудности за Стрелците
ГОРЕЩО В ПИК TV! Военен прокурор с нови подробности за катастрофата с Кирил Петков - до два месеца става ясно карала ли е колата на НСО с превишена скорост (ВИДЕО) ГОРЕЩО В ПИК TV! Военен прокурор с нови подробности за катастрофата с Кирил Петков - до два месеца става ясно карала ли е колата на НСО с превишена скорост (ВИДЕО)