ГОРЕЩО
КОНСУЛТАЦИИТЕ ЗАПОЧВАТ! Рая Назарян отива на "Дондуков“ 2 при Илияна Йотова
Проф. Михаил Константинов направи НА ПУХ И ПРАХ Радев: Оставка се подава само в извънредни обстоятелства - 121 депутатски места за президентската партия са мечти без основание
САМО В ПИК! Николай Дренчев, скандално изгонен от партията на Кузман Илиев: Той е като късния Костадин Костадинов - нарцисизмът му избуя за месеци до степен да разруши политическата си сила
СУПЕР ИНТРИГА В ПИК! Пращал ли е Радев като президент писмо до кмета на Пазарджик? (СНИМКИ)
Георги Харизанов пред ПИК TV: Трудното предстои за Радев. Сегашните му съюзници са му донори на гласове на изборите (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
На 4 март във видинското село Черно поле неизвестен бандит обрал частен дом, съобщиха от пресцентъра на областната дирекция на МВР.
Апашът разбил прозорец и проникнало в жилището. От там той извършил кражба на около 1400 лева, 50 метра градински маркуч и тенекия с пчелен мед.
По случая работи полицията в Белоградчик, образувано е досъдебно производство.
препоръчано
Престъпна група осъдена за кражба на антики от британски музеи
8901
на 02.03.2016
Задържаха две момичета за кражба на козметика
7890
на 28.02.2016


