ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
От години не се връзвам и рядко чета нещо от и за Бареков. Нападките му срещу Венелин Петков и Би Ти Ви ме накараха и аз да изразя позиция. Смешно е да влизам в спор кой е Венелин и кой е Бареков. Може ли да се сравнява човек, на който интелектът му е изписан на лицето, с един чалгаджия?
Но Боже - да говори Бареков, цитирам: "Нерегламентирани връзки на журналисти с политици, които срещу заплащане изпълняват поръчки - аз ги наричам политически проститутки", ми идва в повече. Та нали той стана знаме на тв журналистите-проститутки в телевизията, която сега обвинява в проституция. Нали Бареков години наред с часове всяка сутрин проституираше със себеподобния (в интелектуално отношение) Бойко Борисов.
От телевизията сега проституцията на Бареков навлиза в политиката. Тук е на път да успее (пак временно!!??), защото избирателите му са лумпенизираните българи от една проституираща вече 25 години България. Погледнете кои го следват - най-неоспоримите политически проститутки: Красимир Стефанов - овъргалвал се с Цветанов, имотите му и ГЕРБ, Румен Йончев - стриптийзьор пред Станишев, за да влезе в парламента, Красимир Каракачанов и Любен Дилов, които докараха до оргазъм половината политици на прехода, и ред други предатели. Казват, че в централата на ЦРУ имало надпис: "Тези, които предадоха нашите, утре ще предадат вашите".
Познайте кои ще бъдат предадените след изборите?...
Радослав Костов, Разград


