ГОРЕЩО
Проф. Михаил Константинов: Само 1-2% от хората в Европа гласуват с машини. Те ли са идиоти, ние ли сме идиотите?
Деница Сачева охлади мераците на ППДБ - каза защо Борисов трябва да остане начело на ГЕРБ
Изненадваща промяна в тона на "Дондуков" 2. Ето какво направиха от ДПС-Ново начало, докато Мирчев иска да раздава юмруци
Мащабна спецакция срещу пране на пари в София: Иззети са 400 000 евро и множество ценности
След акцията в Ловеч и София: Росен Стъкларя остава за постоянно в ареста
Фидосова да се готви за затвора
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
"Един милиционер на Яне Янев - Димитър Узунов, който е член на Висшия съдебен съвет притиска колегите си да касират изборите. Това е възмунително. Яне е патерица на ГЕРБ". Това заяви преди минути по Тв7 Николай Бареков.
препоръчано
Според него Искра Фидосова също правела опити да оказва натиск върху Конституционния съд за касирането на изборите.
"Тази жена трябва да се готви за съдебните процеси които я очакват. Тя може да влезе в затвора", предупреди Бареков. Той призова всички, които имат сведения за престъпленията на ГЕРБ и за кръга "Котараците" да дадат показания в прокуратурата.


