ГОРЕЩО
ПОГРОМ В БСП! Крум Зарков принуждава служители сами да напускат партията
ЗА СЛАВА БОЖИЯ! Седмица на православното кино и две великолепни книги ще представи братството на Чекотинския манастир “Св. Архангел Михаил” в Ботевград (СНИМКИ)
Българка падна от 20 метра върху скали на о-в Самотраки, провеждат спасителна операция
КЛЕТИЙ ДЕНКОВ! Академикът обикаля като решетарка студиата. Само дето... (ВИДЕО)
ДОРИ И РАМБОВЦИТЕ СА ХОРА: Цялото ръководство на МВР - на екскурзионно летуване в САЩ
Акценти
Бареков: Пеевски е информиран човек и не говори просто така за Киро и "снежните магистрали". Да се сложи за дрегер за дрога на входа на МС!
56201
на 08.02.2022
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
ДП какво има предвид като казва на #ПростоКиро да "преустанови спускането си по снежните магистрали"?
препоръчано
Премиерът употребява бели и скъпи наркотици, като Вълка от Уолстрийт? Или ходи всяка седмица на Боровец, за да кара ски с домочадието и цялото НСО на наши разноски? Или замръзналите непочистени магистрали на Родината, по които Киро Петков препуска с мощните държавни мерцедеси, но без да чисти?
#КОЙ знае?! Господин Пеевски е информиран човек и би трябвало да се започне от един дрегер за дрога на входа в Министерски съвет. Може би било полезно за овладяване на поведението и за менталното здраве на премиера, което буди безпокойство от самото начало.
На Афтърпати с inbet
6283
преди 6 часа
Паун Цонев в ПИК и "Ретро": ПП-ДБ - зрелищният разпад на харизматичните балъци
119168
преди 11 часа
ХУБАВ ПРАЗНИК: Честваме една наистина велика светица
55570
преди 11 часа
ВЕТРОВИТО! Над Западна България пече слънце, на изток превалява дъжд (КАРТИ)
21673
преди 11 часа


