BG EN

Бареков: Румен Петков ми се обади и ме нарече помияр

ТОП НОВИНАТА

Бареков: Румен Петков ми се обади и ме нарече помияр

6374
на 14.03.2013
Бареков: Румен Петков ми се обади и ме нарече помияр
Автор:   Явор Белчев
Николай Бареков обяви, че Румен Петков му се е обадил в 6 часа сутринта и го е нарекъл помияр. "Тази сутрин ми се обади депутата от БСП Румен Петков. Едно от лицата на БСП. Той беше пиян и пожела да му дадем думата за право на отговор, тази вечер в новините. Той си позволи да ме нарече помияр. Пияният Румен Петков звъни рано сутринта и обижда. Аз го призовавам повече да не се появява в публичното пространство и да си подаде оставката. Той повече не трябва да става депутат. Това го казва помиярът Николай Бареков. Аз съм приятел с Румен Петков и той сега сигурно ще ми се разсърди, но съм на мнение, че това не може да продължава така", каза Бареков в ефира на Тв7.
препоръчано
Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
Доц. Борислав Цеков пред ПИК TV: Назначаването на Гюров ще хвърли сянка на съмнение, ще се направи организиран опит да се потули истината по случая Петрохан (ВИДЕО) Доц. Борислав Цеков пред ПИК TV: Назначаването на Гюров ще хвърли сянка на съмнение, ще се направи организиран опит да се потули истината по случая "Петрохан" (ВИДЕО)
ново
Днес: 13
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК