ГОРЕЩО
КРАЙ НА ЛЕТНИТЕ ТАПИ ЗА МОРЕТО! Иван Шишков обяви: До две седмици ремонтите на пътищата свършват - нашите съседи проявиха интерес за магистралите ни
6-месечно бебе почина в болницата в Търговище, здравният министър разпореди спешна проверка
ОБРЕЧЕНИ НА ПРОВАЛ: Цветанка Андреева разби надеждите на ПП-ДБ за президентските избори
Четвърта голяма победа за Никола Цолов през този сезон?
Проф. Георги Рачев пред ПИК TV: Време е за море, идват слънце и жеги (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Бившата съпруга на Коко Динев, Анелия, се върна от Истанбул, където 4 дни снима клип за новата си песен.
препоръчано
Едно от местата на снимките е дворецът Чираан Палас, който в момента функционира като хотел. Там половин снимачен ден струва 30 хил. евро, а екипът на Анелия е работил малко над половин ден, като сметката отишла на близо 50 хил. евро.
Анелия е първата фолк дива, която има възможността да снима в стария дворец. Турското посолство й е съдействало в преговорите с управата на луксозния дворцов хотел, разкрива "24 часа".

свързани новини
САМО В ПИК И "РЕТРО"! Крисия във война с дъщерята на Анелия
99892
на 24.11.2016
ТРОГАТЕЛНО! Анелия написа думи, с които разплака сестра си!
45907
на 14.11.2016

Новата песен на Анелия ще излезе в началото на декември. За момента името на сингъла се пази в тайна, но е ясно, че текстът ще е на два езика - български и турски.
Анелия заби нов милионер
20526
на 03.11.2016


