ГОРЕЩО
ШИЗОФРЕНИЯ В ЕФИР: Вижте лъжите на Благомир Коцев по казуса "Баба Алино"
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК! "Калашниците" използвали междуградски автобуси, за да разкарват проститутки? (СНИМКА)
ЗА ЧЕСТТА НА ПАГОНА! Емануил Йорданов: Две медийни звезди в едно министерство са в повече
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ: Прокуратурата иска постоянно задържане за Васил и Траян от "Калашниците"
ГОРЕЩО В ПИК TV! Радев привика на среща отговорните за пътната безопасност - поканен е и Васил Терзиев: Никаква милост към джигитите! (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Гери-Никол се фука с гардероб за 10 000 лева. Младата поп звезда е пръснала цяло състояние за гардероба в новия си видеоклип „Момиче като мен“.
Изпълнителката от „Х Фактор” се фръцка с маркови тоалети на едни от най-лъскавите модни марки. И само чифт от обувките, с които се разхожда в клипа, й струва над 2 бона, споделят запознати.
В клипа си, певицата сменя над 4 различни визии. А всяка от тях е преценена от стилистите й, пише столичен ежедневник.
Изпълнителксата въпреки това е в устите на хората заради факта, че се появява почти без дрехи. А зевзеци се чудят защо при толкова пари за гардероба, се коментира липсата на дрехи.
препоръчано
свързани новини
Песен на Гери-Никол скандализира Агенцията за закрила на детето
26695
на 29.11.2015
ШИЗОФРЕНИЯ В ЕФИР: Вижте лъжите на Благомир Коцев по казуса "Баба Алино"
174331
преди 41 минути
ПО ПРОЦЕДУРА! Ето кой трябва да седне в овакантения от Георги Кандев стол
27565
преди 4 часа


