Баровци пълнят шепите на Анелия с щедри бакшиши! Рекордът й е 3 бона на вечер
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Фолк певицата Анелия май ще се окаже най-оборотната в Пайнер. Поне ако съдим по бакшишите, които взима, пише HotArena.net
Медията засне фен да тика пачка с банкноти в ръцете на Анелия по време на нейно участие в столична дискотека. Топ изпълнителката бе облечена в черни кожени пола-панталонки и късо черно потниче, като тоалетът й очертаваше перфектната й фигура.
Нищо чудно, че с подобна визия Анелия се радва на такива бакшиши – с тези къси панталонки може да премрежи съзнанието на всеки мъж.
Един от феновете й си поръча поздрав с песен, което явно не е безплатно при певицата. Баровецът държеше тлъста пачка в ръката, което се вижда и на снимката.
Неотдавна Анелия бе разкрила, че най-големият бакшиш, който е прибирала досега за цяла вечер, е бил от 3000 лева.


