BG EN

Баронеса взриви британския парламент със скандално изказване

ЧАС ПИК

Баронеса взриви британския парламент със скандално изказване

10871
на 09.12.2014
Баронеса взриви британския парламент със скандално изказване
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Британска благородничка от партията на премиера Дейвид Камерън заяви, че бедните хора често гладуват, защото не умеят да готвят правилно и са принудени да купуват скъпа храна, богата на захар и мазнини.

Баронеса Ан Дженкин, приятелка на покойната Маргарет Тачър, заяви, че липсата на кулинарни умения е в голяма степен виновна за това, че бедните не ядат качествена храна.

препоръчано

Изказването в стил Мария Антоанета беше направено при представянето на парламентарен доклад за глада и бедността.

Дженкин даде пример с цената на домашно приготвената закуска и на закупената готова от магазина.

По-късно баронесата се извини за думите си, предаде БНТ.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 11 декември: Девата да не си и помисля за пътуване през граници, Козирогът го дебне КАТ САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 11 декември: Девата да не си и помисля за пътуване през граници, Козирогът го дебне КАТ
ПИК TV x
ТЕЖКИ ВРЕМЕНА! От ИТН след хвърлената оставка на кабинета: Бащите на хаоса са Асен Василев, Ивайло Мирчев, Радостин Василев, Костадин Костадинов и Ивелин Михайлов (ВИДЕО) ТЕЖКИ ВРЕМЕНА! От ИТН след хвърлената оставка на кабинета: Бащите на хаоса са Асен Василев, Ивайло Мирчев, Радостин Василев, Костадин Костадинов и Ивелин Михайлов (ВИДЕО)
ново
Днес: 103
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК