Барсeлона изпусна успеха на “Диего Армандо Марадона” срещу Наполи

6714
на 22.02.2024

Барселона си тръгна с равенство 1:1 от гостуването на Наполи на стадион “Диего Армандо Марадона” в първи мач от осминафиналите на Шампионската лига.

Тимът на Шави Ернандес контролираше събитията до 75-та минута и водеше в резултата след гол на Роберт Левандовски в 60-та. След това обаче Виктор Осимен вкара с единствения точен удар за домакините и до края Наполи дори натисна.

В крайна сметка настоящите шампиони на Италия и Испания не излъчиха победител и ще трябва да решават спора на реванша на 12 март в Барселона. Дебют като треньор на Наполи направи Франческо Калцона.

Барселона контролираше събитията почти през цялото време на срещата и наложи усещането, че е по-добрият отбор от двата. През първото полувреме много активен на фланга бе тийнейджърът Ламин Ямал, който беше отговорен за първите шансове в мача, разказва "Гол“.

САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за съботния ден: Успехът е с Овните, добри приходи за Козирозите САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за съботния ден: Успехът е с Овните, добри приходи за Козирозите