Барса с драматична победа

7029
на 06.04.2021

Барселона вече е само на точка от лидера в настоящото класиране на испанското футболно първенство Атлетико (Мадрид).

Каталунците победиха трудно с 1:0 Валядолид в двубой от 29-ия кръг на Ла Лига, игран на "Камп Ноу".

Голът вкара Усман Дембеле в 90-ата минута. Десетина минути по-рано французинът Дембеле изкара червен картон за Оскар Плано от гостите в мача.

С успеха каталунците се възползваха от грешната стъпка на лидера Атлетико (Мадрид), който загуби с 0:1 от Севиля, и се доближиха само на точка от върха във временното подреждане на Ла Лига, информира БНР.

САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за първия ден на май - възможни непредвидени разходи за Скорпионите, новина ще изнерви Стрелците САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за първия ден на май - възможни непредвидени разходи за Скорпионите, новина ще изнерви Стрелците
САМО В ПИК TV! Нинова разкри целите на БСП - защо Григорова и Йончева предадоха партията (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Нинова разкри целите на БСП - защо Григорова и Йончева предадоха партията (ВИДЕО)