Барса триумфира в корида за Купата

10847
на 20.01.2017

Барселона победи като гост Реал Сосиедад с 1:0 в първа четвъртфинална среща от турнира за Купата на Испания.
Неймар от дузпа в 21-ата минута вкара единственият гол в мача. Така Барса записа първи успех на "Аноета" от 2007 година насам.

Срещата премина с редица спорни моменти. Претенции на Барса за още наказателни удари, оспорвания на домакините за отсъдени дискусионни засади. По този начин коридата се размина без много санкции за играчите, но скандалните моменти в двубоя преобладаваха. Много фаулове в мача и решения на съдията в повечето случаи да не отсъжда жълти картони.

Реваншът на "Камп Ноу" е на 26 януари.

Реал Сосиедад: Руи; Ариц, Навас, Иниго, Юри; Прието (76 - Каналес), Ияраменди, Сурутуса; Вела (72 - Хуанми), Вилиан Жозе (80 - Конча), Оярсабал

Барселона: Силесен; Сержи Роберто, Пике, Юмтити, Дин; Ракитич (69 - Денис), Бускетс, Иниеста (45 - Андре Гомеш); Меси, Суарес, Неймар.

САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 8 май - денят е нервен за Близнаците, успехите намигат на Лъвовете САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 8 май - денят е нервен за Близнаците, успехите намигат на Лъвовете
Николай Бареков пред ПИК TV: ГЕРБ и ДПС убиха ПП с два смъртоносни удара! Кирил Петков и Лена Бориславова са абсолютни мошеници (ВИДЕО) Николай Бареков пред ПИК TV: ГЕРБ и ДПС убиха ПП с два смъртоносни удара! Кирил Петков и Лена Бориславова са абсолютни мошеници (ВИДЕО)