ГОРЕЩО
ДОТАМ Я ДОКАРА: Иво Мирчев удари дъното, щом и любимите му "Господари" му се подиграват (ВИДЕО)
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК! Топ експертът доц. Щерьо Ножаров даде безценни съвети на властта как да се овладее свръхдефицитът в бюджета
ГОРЕЩИ СЛЕДИ! Чехия разследва как Калашниците са взели книжки
САМО В ПИК! Крум Савов шокира столични полицаи пред НДК (СНИМКИ)
ЛЮБОПИТНО! Велислава Петрова с подробности за среща във Външно с Митрофанова - ето каква позиция е заявила България и какво е поискала отсреща руската посланичка
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Барселона планира да се жалва във ФИФА относно трансфера на нападателя на Сантос Габриел Барбоса в Интер. Каталунците твърдят, че са имали приоритетно право да закупят Габигол, както е известен футболистът. Сантос обаче са нарушили правилата, като са изпратили писмо до Барселона с уведомлението, че младият нападател е желан от Интер, но не са спазили тридневния срок.
препоръчано
Писмото е изпратено на 29 август, а само ден по-късно Габигол е продаден на Интер. На 30 август бразилецът навърши 20 години. "Нерадзурите" не го включиха в заявката за Лига Европа, за да не нарушат финасовия феърплей. Интер си осигуриха услугите на таланта срещу трансферна сума от 28 млн. евро.
ТРАНСФЕРЕН УДАР: Левски на крачка от национал на Босна
8357
преди 12 часа
Мондиал 2026 започва! Над 80 000 ще дерат гърла за Мексико срещу ЮАР
9276
преди 13 часа
НИЩО НЕОЧАКВАНО: Кристиано е най-скъпоплатеният футболист на Мондиал 2026
9090
преди 14 часа
СВЕТЪТ Е ФУТБОЛ! Започва Световното по футбол - Мексико и ЮАР откриват Мондиала
31869
преди 19 часа


