Барселона и Везенков загубиха от Малага

Баскетбол

7394
на 14.01.2018

Барселона загуби от гостуващия Уникаха Малага със 73:76 (7:14, 20:32, 15:17, 31:13) точки в среща от 16-ия кръг на мъжкото баскетболно първенство на Испания. Каталунците изиграха много слабо първо полувреме и на почивката губеха с 27:46. Въпреки че се представиха силно в последната четвърт, домакините не успяха да наваксат пасива си и загубиха мача.

Българският национал Александър Везенков игра 14:23 минути като резерва и не успя да се разпише, предава Спортал. Той завърши с 2 борби и 1 асистенция. От неговите съотборници се отличи Пиер Ориола със 17 точки и 6 борби. Карлос Суарес беше най-резултатен за Уникаха Малага с 14 точки и 8 борби.

Барселона е на второ място в класирането с 11 победи и 5 загуби, а лидер е Реал Мадрид с 15-1.

Кристиян Коев пред ПИК TV: ППДБ са като куха лейка - няма нищо в главата, но е хубава и задоволява сексуално! Ако Борисов пак влезе в схема с тях, ще изгуби (ВИДЕО) Кристиян Коев пред ПИК TV: ППДБ са като "куха лейка" - няма нищо в главата, но е хубава и задоволява сексуално! Ако Борисов пак влезе в схема с тях, ще изгуби (ВИДЕО)