Барселона победи като гост Тотнъм с 4:2 в мач от Шампионска лига

8698
на 04.10.2018

Отборът на Барселона победи като гост Тотнъм с 4:2 в мач от втория кръг в груповата фаза на Шампионска лига. Двубоят бе от група „В“ на най-комерсиалния клубен турнир в света.

С попадения на Филипе Коутиньо във 2-ата минута и на Иван Ракитич в 28-ата Барселона поведе с 2:0.
Хари Кейн върна един гол в 52-ата минута. Четири минути по-късно Лионел Меси възстанови аванса на Барселона от две попадения.

В 66-ата минута Ерик Ламела вкара втори гол за Тотнъм за 2:3. Крайното 4:2 за Барселона оформи Меси в 90-ата минута на двубоя.

В другия мач от групата Интер победи като гост ПСВ Айндховен с 2:1.