Барселона се разправи с Реал насред Мадрид и се класира за финала за Купата на Краля

10710
на 27.02.2019

Отборът на Барселона победи като гост Реал (Мадрид) с 3:0 в реванш от полуфиналите в турнира за Купата на краля. Първият мач в Барселона завърши наравно 1:1.

Така с общ резултат от двата мача 4:1 Барселона се класира за мача за трофея.

В реванша на „Сантяго Бернабеу” двата тима не успяха да си вкарат гол през първата част. След почивката Луис Суарес в 50-ата, автогол на Рафаел Варан в 69-ата и второ попадение на Суарес, този път от дузпа, в 73-ата минута, оформиха крайното 3:0 за Барселона.

В края на седмицата двата испански колоса се изправят отново един срещу друг – този път в мач от шампионата.

САМО В ПИК: Вижте топ хороскопа на Алена за Гергьовден - успехите намигват на Телците, Стрелците пълнят джобовете САМО В ПИК: Вижте топ хороскопа на Алена за Гергьовден - успехите намигват на Телците, Стрелците пълнят джобовете
САМО В ПИК TV! Виктор Димчев начерта ТРИ ВАРИАНТА за правителство след изборите: ППДБ ще трябва да обясняват на избирателите си за коалициите с мафията (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Виктор Димчев начерта ТРИ ВАРИАНТА за правителство след изборите: ППДБ ще трябва да обясняват на избирателите си за коалициите с мафията (ВИДЕО)