Баскетболният отбор на Берое с втора загуба в SIGAL UNICA Балканска лига

Баскетбол

4442
на 22.10.2015

Срещата започна с разменено предимство за двата тима. След силна серия на КК Морнар в края й обаче домакините излязоха напред в резултата. През втората част беройци заиграха по-силно, но на полувремето домакините отново бяха напред – 39:34.

След почивката тимът от Черна гора контролираше случващото се на терена и без проблеми успя да затвори мача в своя полза след 86:58.

За Берое с по 10 точки се отличиха Едвик Гари и Тенчо Тенчев с по 10 точки. За КК Морнар с 20 точки реализира Балша Радунович.

В следващия кръг на турнира Берое отново гостува, този път на македонския Кожув на 10 ноември. В събота пък „зелено-белите” приемат шампиона на България Лукойл Академик в среща от третия кръг на НБЛ. Двубоят е от 18,00 часа в общинската спортна зала „Стара Загора“.

САМО В ПИК: Вижте ексклузивния хороскоп на Алена за втория ден на май - Раците си печелят врагове, трудности очакват Девите САМО В ПИК: Вижте ексклузивния хороскоп на Алена за втория ден на май - Раците си печелят врагове, трудности очакват Девите
Любен Дилов пред ПИК TV: Уж реномираната кантора на Лена е произвела дърводелско изделие за Корал?! Все едно да обереш къща и да си изпуснеш личната карта вътре (ВИДЕО) Любен Дилов пред ПИК TV: Уж реномираната кантора на Лена е произвела дърводелско изделие за Корал?! Все едно да обереш къща и да си изпуснеш личната карта вътре (ВИДЕО)