ГОРЕЩО
ВСИЧКО ПОД НОЖА! Проф. Близнашки разкри ПОДМОЛНАТА ТАКТИКА на служебната власт и каза кой ще е ФАЛШИВИЯТ ГЕРОЙ след новите избори
МИШОК! Тв водещ насмете Никито Денков и го завря там, където слънце не огрява
РЕЙТИНГЪТ ИМ ЗАМРЪЗНА: "Феновете" на Пеевски от ППДБ се връткат като участници в петроханска дружинка
С ЕДИН КОН! Петьо Блъсков с безпощадна ДИСЕКЦИЯ: Честни избори или частни?!
СТРАШЕН КАРЪК: Асен Василев пак не успя да удари кьоравото след този ход на Делян Добрев
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Футболистите на "Левски" са ядосани на Тодор Батков, който и днес ги вбеси с поредната лъжа, че ще им раздаде заплати.
препоръчано
Играчите е трябвало да вземат поне една от дължите им две месечни възнаграждения. Така им било обещано. Батков обаче не се появил на "Герена" и играчите си тръгнали с празни ръце.
Вече не е тайна, че финансовото положение в "Левски" не е никак розово. От няколко месеца адвокатът едва връзва двата края и бави все по-сериозно заплатите на футболисти, треньори и служители в клуба. Отделен въпрос е, че Георги Иванов не е взел нито лев от завръщането си в любимия отбор през лятото.
Гръцки гранд събира роден национал и звезда на Лудогорец
11465
преди 13 часа
ПАОК в еуфория заради Десподов
12866
преди 14 часа
Цървена звезда си хареса ас на ЦСКА
5666
преди 20 часа
ФУТБОЛНА БОМБА: Французи готови да наливат милиони в роден клуб
17379
на 13.03.2026


