ГОРЕЩО
НАПРАВИ ГО НА МАРМАЛАД! Божанков съсипа Кокорчо с този пост и му поиска оставката: Рейтингът му е дъно
Бутнаха мъж от Лъвов мост в София
Ето какво каза Олег Невзоров след разпита
Болезнени думи за краха на "Исторически парк": Ивелин Михайлов обещаваше на инвеститорите Дисниленд с мирис на босилек и история, а им даде бетонен макет с привкус на финансова пирамида
Стана ясно кога се е върнал във Варна Олег Невзоров - полицията го разпитва
"Почти нищо не ми хареса в мача с Лудогорец", каза босът на сините
Президентът на Левски Тодор Батков обяви в предаването "Пред банята", че е изключително недоволен от загубата с 1:2 от Лудогорец. Той заяви, че едно денонощие не е на себе си от яд и няма да остави нещата в клуба така. "Почти нищо не ми хареса в мача с Лудогорец. Немотивирана игра, не съм на себе си вече едно денонощие. Още не съм решил какво ще правя. Не може да продължаваме така. Вижте ЦСКА - в последните дни стана ясно, че вече два-три месеца играчите не са взимали заплати, а биха нас и Лудогорец. Не може само с глезотии и капризи. Продължавам да съм шокиран и няма даоставя нещата така, може да сте сигурни. Така не може да продължава", заяви Батков.препоръчано


