ГОРЕЩО
Любен Дилов-син е бил в кома, но сам излязъл от нея преди ден. Негов колега с последни новини за състоянието му: Стабилен е, най-добрите доктори се грижат за него
ПИК TV! Радев влезе сам в пленарна зала, депутатите му го аплодираха, а Борисов... (ВИДЕО/СНИМКИ)
Катастрофа затвори пътя Велико Търново – Русе, има жертва
СЛУХ: Гълъб Донев ще бъде вицепремиер и министър на финансите
Сняг и мъгла затиснаха прохода "Петрохан" (СНИМКИ)
СВЕТЪТ ДНЕС
Башар Асад и иранският генерал Мохамад Багери са обсъдили военно сътрудничество между двете страни
7058
на 19.10.2017
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Сирийският президент Башар Асад се срещна с иранския армейски генерал Мохамад Багери, за да обсъдят военното сътрудничество между двете страни, предава The Times of Israel.
препоръчано
Срещата на Асад и генерал Багери се е фокусирала върху двустранните отношения във всички сфери, но най-вече военното сътрудничество, което е „претърпяло качествено развитие по време на войната, която Сирия и съюзниците й, а най-вече Иран водят срещу тероризма“, пишат от израелското издание, цитирайки сирийска медия.
Иранският генерал е заявил, че страната му ще продължи да подкрепя Сирия, както на военно ниво, така и в усилията за следвоенно възстановяване.
свързани новини
Асад е готов за тристранна среща с президентите на Русия и Иран
7420
на 21.04.2017
Фокус
Асад поздрави Иран за отмяната на санкциите срещу него
4436
на 18.01.2016
4 руски изтребителя ще пазят Асад при полет до Иран
5700
на 21.12.2015
Иран продължава да подкрепя Башар Асад срещу терористите
7304
на 21.12.2015


