BG EN

Башар Асад се е обърнал към Русия за военна помощ

ЧАС ПИК

Башар Асад се е обърнал към Русия за военна помощ

5855
на 30.09.2015
Башар Асад се е обърнал към Русия за военна помощ
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Сирийският президент Башар Асад се е обърнал към Русия за военна помощ, заяви ръководителят на руската президентска администрация Сергей Иванов, предаде Газета.ру.

препоръчано

По-рано Съветът на Руската федерация одобри използването на руски войски зад граница.

„В тази връзка искам да ви информирам, че президентът на Сирия се е обърнал към ръководството на нашата страна с молба за оказване на военна помощ. По такъв начин може да се констатира, че с тероризма , разбира се, трябва да се борим, трябва да обединяваме усилия, но при това трябва да спазваме нормите на международното право“, заяви Иванов, като уточни, че партньорите на Русия ще бъдат информирани за решението да се използват руските военно-въздушни сили в Сирия.

„Всички наши партньори и съюзници днес ще бъдат информирани за приетото решение, а по линия на военните ведомства, вероятно ще бъде предадена и специфична информация“, допълни Иванов.

Сподели:
Бомба x
ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да внимават с парите, Рибите борят трудности с интуиция ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да внимават с парите, Рибите борят трудности с интуиция
ПИК TV x
Георги Харизанов пред ПИК TV: Протестите изненадаха управляващи, опозиция и президент. Бързи избори на хоризонта и позитивни резултати от ТОЛ системата (ВИДЕО) Георги Харизанов пред ПИК TV: Протестите изненадаха управляващи, опозиция и президент. Бързи избори на хоризонта и позитивни резултати от ТОЛ системата (ВИДЕО)
ново
Днес: 3
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК