BG EN

Баща заряза бебето си да умре от жега

СВЕТЪТ ДНЕС

Баща заряза бебето си да умре от жега

3857
на 31.08.2013
Баща заряза бебето си да умре от жега
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Тримесечно бебе почина от жегата в град Финикс, щата Аризона, след като баща му го забрави в заключен автомобил. 31-годишният баща Даниел Браян Грей е обвинен от властите в жестоко отношение и убийство. В момента той се намира в ареста.

препоръчано

Грей е оставил своя син Джеймисън в паркирания автомобил, за да отиде в спортен бар, където е работил. Когато се върнал, открил детето в безсъзнание. Той отнесъл бебето в бара и повикал Бърза помощ. То обаче починало още преди пристигането на лекарите, съобщи Би Ти Ви. Полицията съобщи, че температурата вътре в колата е била 38 градуса.

Смъртта на малкия Джеймисън не е първият такъв случай в САЩ. През август миналата година в щата Тенеси починаха двете непълнолетни деца на 25-годишната Саманта Харпър, които тя бе оставила в заключена кола на 35 градуса жега, за да си почине вкъщи.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 10 декември: Овенът да не разчита на късмета си, на Девите не им е ден за търговия, Рибите омайват с чар САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 10 декември: Овенът да не разчита на късмета си, на Девите не им е ден за търговия, Рибите омайват с чар
ПИК TV x
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! Съдия Дечев се отведе по делото срещу Петков и Божанов. Жандармерия продължава да пази Александър Йоловски и семейството му. Бившият министър пред ПИК: Надявам се на справедливост (СНИМКИ/ВИДЕО) ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! Съдия Дечев се отведе по делото срещу Петков и Божанов. Жандармерия продължава да пази Александър Йоловски и семейството му. Бившият министър пред ПИК: Надявам се на справедливост (СНИМКИ/ВИДЕО)
ново
Днес: 51
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК