BG EN

Баща и син пребиха мъж на жп гара край Кюстендил

Крими

Баща и син пребиха мъж на жп гара край Кюстендил

22235
на 05.02.2024
Баща и син пребиха мъж на жп гара край Кюстендил
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Баща и син пребиха мъж на жп гара край Кюстендил, съобщиха от полицията.

препоръчано

Инцидентът е станал в края на миналата седмица, сигналът е подаден от 37-годишен мъж, че му е нанесен побой на жп гарата в село Копиловци от 3-4 мъже.

Потърпевшият е установен в болница. Двама от нападателите също са установени – 51-годишен мъж от селото и 21-годишният му син.

Бащата е задържан с полицейска заповед. По случая е започнато разследване, уведомен е дежурен прокурор.

Сподели:
Бомба x
ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да не пътуват, Стрелците да обърнат внимание на семейството ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да не пътуват, Стрелците да обърнат внимание на семейството
ПИК TV x
ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Виктор Димчев: ППДБ си смениха дилъра, казва се Румен Радев. Готви се гражданска война с кръвопролития и жертви. Кандидатите на ГЕРБ за Дондуков 2 може да са само Христо Стоичков и Лили Иванова (ВИДЕО) ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Виктор Димчев: ППДБ си смениха дилъра, казва се Румен Радев. Готви се гражданска война с кръвопролития и жертви. Кандидатите на ГЕРБ за "Дондуков" 2 може да са само Христо Стоичков и Лили Иванова (ВИДЕО)
ново
Днес: 4
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК