ГОРЕЩО
Делян Пеевски: Заради политически чадър от ППДБ, СРС пусна на свобода директора, обвинен в незаконно заснемане на видеа от ученически тоалетни
Атанас Зафиров: Не се срамуваме за участието си в това правителство
Новите избори - дни преди Цветница
ППДБ ПАК СГАЗИХА ЛУКА: Киселова с НЕОЧАКВАНО РАЗКРИТИЕ за кабинета на Пеевски
Автомобил се вряза в автобусна спирка в София
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Мъж от село Семчиново е задържан за нанесен побой над малолетно дете. Сигнал за случилото се е подаден от бабата на детето.
препоръчано
Жената съобщила, че неин 33-годишен съселянин е ударил неколкократно внука й, който е ученик в местно училище.
На мястото незабавно бил изпратен дежурен автопатрул, който установил и задържал извършителя. В хода на разследването станало ясно, че мъжът влязъл в сградата на местното основно училище и нанесъл удари на момчето, най-вероятно заради свада между него и сина му.
Родителят е задържан е с полицейска мярка за срок до 24 часа. По случая е образувано досъдебно производство.
36-годишен преби и счупи ръката на 12-годишно дете, а после избяга
22890
на 10.09.2024


