BG EN

Баща с 10-месечно бебе изкърти входната врата на спешното в Гоце Делчев, лекарите викат полиция

Крими

Баща с 10-месечно бебе изкърти входната врата на спешното в Гоце Делчев, лекарите викат полиция

23758
на 14.02.2022
Баща с 10-месечно бебе изкърти входната врата на спешното в Гоце Делчев, лекарите викат полиция
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Баща с 10 месечно бебе счупи входната врата на Спешния център в Гоце Делчев, в опит да му бъде обърнато внимание.

препоръчано

Екшънът се разиграл малко преди 20 часа в неделя вечерта. Тогава Мирослав П., от село Борово, носейки детето си на ръце, ядосан започнал да рита и удря по вратата, докато се появи дежурният екип, разказва за екшъна "Струма.ком".

На място са пристигнали полицаи, които са овладели ситуацията. Бащата не е заплашвал лекарите, не отправял обидни реплики, просто бил уплашен за здравето на детето си, коментариха свидетели на инцидента.

Нанесени са щети на вратата на Спешния център, които бащата обещал, че ще погаси. Случаят обаче е докладван на прокуратурата. 

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата събота на декември: Овенът да се готви за никулденски купон, но да пази здравето си. Лъвът да не харчи излишно САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата събота на декември: Овенът да се готви за никулденски купон, но да пази здравето си. Лъвът да не харчи излишно
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 48
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК