ГОРЕЩО
Радев трябва да бъде спрян
РАДЕВ АКТИВИРА ДЕЖУРНОТО СИ ПРОКСИ: Имало ли е разследване за корупция срещу Демерджиев, унищожено при назначението му в служебния кабинет?
Даниел Митов: Два влекача са в готовност да изтеглят танкера, блокиран край Ахтопол - не е опасен
ТРАГЕДИЯ! 16-годишно момиче скочи от висок етаж на блок в Пловдив
ПОТОПЪТ В БУРГАСКО! Задействаха BG-ALERT - кметът на Приморско предупреди кои са най-критичните места
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Бащата на големите тенис шампионки Серина и Винъс Уилямс - Ричард е претърпял инсулт. Признатият тенис специалист отказва да се лекува в болнично заведение, като за щастие обаче състоянието му се подобрява.
препоръчано
Това разкри третата съпруга на бащата на сестрите - Лакиша, която бе до него по време на мозъчния удар.
"Състоянието му се стабилизира, но отказва да се лекува. Не помни да е получавал инсулт и не иска да се връща в затвора, както нарича болницата. Нуждае се от лечение и ще опитаме по-късно да го убедим, че трябва да се подложи на такова. Умът му казва, че всичко е наред. Намираме се в ситуация близка до тази да убедим малко дете да отиде на лекар", заяви Лакиша Уилямс.
свързани новини
Серина: Беше много трудно да не мисля за рекорда
9033
на 09.07.2016
Серина безпощадна! Смаза Кербер във финала на "Уимбълдън" и изравни Щефи Граф
14307
на 09.07.2016
Серина все по-близо до рекорда на Щефи Граф
16694
на 06.07.2016
Серина: Напрежение? Какво напрежение?
8946
на 26.06.2016


