ГОРЕЩО
Вежди Рашидов с УДАРЕН КОМЕНТАР: ДПС-Ново начало на Пеевски призовава да не се мразим - в него има всякакви етноси и е приятно за гледане
КАК СЕ ПРОБИВА ДЪНОТО: Още две интервюта на Лекси Фльор и ПП-ДБ ще се спихнат. Язък им за цялата победа от протестите
Цеков ДЕТРОНИРА Радев: България няма президент, а претендент за политическата баница. Генераторът на криза е на "Дондуков" 2
ЖЕСТОК СКАНДАЛ! Активисти на ППДБ обявиха черен списък с журналисти
НА ПРАГА НА ВОЙНА: Ще позволи ли Борисов самозабравилите се агресивни хищници от ППДБ да го довършат?
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Допълнителни билети за влаковете по най-натоварените дестинации. От БДЖ пускат 9 хиляди места повече, за да улеснят пътуването през почивните дни около 3 март. Днес ще бъде увеличен съставът на влаковете по направленията между София и Бургас, Варна, Ямбол и Видин.
препоръчано
Повече места в празничните дни ще има и за междуградските автобуси. Превозвачите очакват най-много пътници през целия ден на 3 март, информира НТВ. От БДЖ напомнят, че при закупуване на двупосочен билет, клиентите могат да пътуват между 10 и 30% по-евтино. Намаления има и при автобусните фирми. Двупосочният билет излиза приблизително с 20% по-ниска цена.
свързани новини
БДЖ вече продава билети за празниците
7457
на 12.12.2012
Д-р Гълъбова ги разби: Тежко ни, ако лицата на протеста влязат в парламента
36359
преди 25 минути
Портокалите - природният щит за имунитета и сърцето
6651
преди 58 минути


