ГОРЕЩО
Лекарка, живееща в чужбина, с емоционален коментар: Докога ще сме с наивната вяра, че някой ще дойде и ще "оправи нещата"?!
Алгафари пред ПИК TV: Радев е големият победител. Първото му изпитание - всички ще искат повече средства (ВИДЕО)
Бившият евродепутат Асим Адемов прозря истината за катастрофалния резултат на ГЕРБ - не е заради ППДБ и ДПС, а заради тези вътрешнопартийни грешки
Проф. Киров: Радев има поне два варианта за правителство, той ще е премиерът
ГЕОПОЛИТИЧЕСКИ АЛГОРИТЪМ! Петър Кичашки: Тръмп ще излезе от Иран, постигнал своите цели, стратегията му е печеливша
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Нарастват случаите на ухапани от кърлежи хора и животни в Добрич, алармират медици от града.
препоръчано
От началото на годината регистрираните от здравната инспекция в Добрич случаи на ухапани хора от кърлежи са 41, което е два пъти повече за същия период от предходната година. Най-много са на територията на община Генерал Тошево.
Една от причините за увеличения брой, според директора на Инспекцията в Добрич д-р Светла Ангелова, са външните условия. Завишения на ухапаните има и заради сроковете за обработка на тревните площи, тъй като в някои от общините в областта дезакаризацията е започнала по-късно.
Двигател на ПВО ракета извадиха от водите край Слънчев бряг
11153
преди 13 часа
28 нови случая на морбили за седмица в област Враца
6730
преди 19 часа
Казаха има ли опасност от разпространението на антракс
8365
преди 22 часа


