ГОРЕЩО
ТЪРЖЕСТВЕНО ОТКРИВАНЕ: Старт на 52-ия парламент, новите депутати полагат клетва
ВРЕМЕТО ПОЛУДЯВА! Рукват дъждове, в планините валежите ще са от сняг, температурите обаче скачат до 18° (КАРТИ)
СКАНДАЛНО ВИДЕО: Хванаха в лъжа новия любимец на Асен Василев. Владислав Панев се чуди как да скрие познанството си с педофилската секта от "Петрохан"
ЕДИНСТВЕНО В ПИК! Георги Марков БЕЗПОЩАДЕН: Христо Иванов разгроми Конституцията! Радев не трябва да пуска партизаните на Сорос от ППДБ във властта
"ВРЕМЕ Е ЗА БОЛЕЗНЕНАТА ИСТИНА"! Младите в ГЕРБ се вдигнаха на бунт срещу старите - изпратиха кърваво писмо
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Обилният снеговалеж в Северозападна България вече създава проблеми на пътуващите, съобщиха очевидци пред "Бул Нюз". Шофьори, които се движат по международния път Е-79 твърдят, че пътното платно е под дебела снежна покривка, а снегорините все още не се започнали да почистват.
препоръчано
Като доказателство за своите думи те изпратиха снимка, на която ясно се вижда в какво състояние е републиканската пътна мрежа между Видин и Монтана към този час.
свързани новини
Снегът затапи магистралата към Пловдив
14189
на 19.02.2017
Вече има няколко катастрофи с леки автомобили, които са излезли от платното и са паднали в отводнителните шахти или са се завъртели в полето.
АНОМАЛИЯ! Утре идва дъжд и сняг
17156
на 18.02.2017


