ГОРЕЩО
Атанас Пеканов с ВАЖНА НОВИНА: България ще получи парите по петото плащане по ПВУ, Еврокомисията ни е дала добра оценка
Депутат на Радев: Ще трябва да изпием до дъно горчивата чаша с Бюджет 2026, нямаме друг избор
Калин Стоянов ЗАКОВА Демерджиев за внушенията му: Имате фиксация върху определени политически лидери и депутати от опозицията (ВИДЕО)
СМЕШЕН ПЛАЧ! Иво Оземпика и Божо Пърхота пробват да замажат скандала с теча на класифицирана информация - изложиха се жестоко
Прокуратурата с първи коментар за сигналите при тях срещу Пеевски и Демерджиев
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Във връзка с авариен ремонт на главен тласкателен водопровод ще бъде спряно водоподаването в централна градска част на Стара Загора в района от:
На запад от бул. „Патриарх Евтимий“ до ул. „Димчо Стаев“ и на юг до бул. „Славянски“, в часовете от 09.00 до 13.00 часа, пише Дарик.
Засегнатите от смущенията във водоподаването, могат да получат повече информация от денонощния Дежурен на експлоатационен район „Стара Загора“ на телефон 042/601 639 и 042/601 648.
„В и К“ ЕООД Стара Загора се извинява за причиненото неудобство и препоръчва на всички свои абонати да се съобразяват с въведените ограничения и не правят излишни презапасявания с питейна вода
препоръчано
Градският транспорт във Варна подготвя ефективен протест
5704
преди 4 часа
Над 80 сигнала след лятната буря в Пловдив
8022
преди 11 часа


