Без изненади: Реал и Атлетико газят в Испаня

8015
на 16.10.2016

Реал Мадрид прекъсна серията си от три поредни равенства в Примера, след като в мач от осмия кръг победи като гост с разгромното 6:1 състава на Бетис.

С два гола за успеха се отличи испанският национал Иско, който се разписа съответно в 45-ата и 63-ата минути. По едно попадение добавиха още Рафаел Варан (4’), Карим Бензема (32’), Марсело (40’) и Кристиано Роналдо (79’). Единственият гол за домакините бе дело на Алваро Сехудо в 56-ата минута.

В друг мач от кръга Атлетико Мадрид също записа впечатляваща победа. „Дюшекчиите” бяха още по-резултатни, разбивайки като домакин със 7:1 Гранада. Интересното е, че гостите първи откриха резултата на „Висенте Калдерон”, след като в 18-ата Исаак Куенка се разписа за 0:1.

Още до почивката обаче играчите на Диего Симеоне стигнаха до пълен обрат след две попадения на Яник Ферейра-Караско в 34-ата и 45-ата минути. През второто полувреме белгийският национал оформи своя хеттрик с гол в 61-ата минута за 3:1. До края на срещата на два пъти се разписа резервата Николас Гайтан (63’, 81’), който вкара първия си гол само минута, след като се появи на терена. По едно попадение добавиха още Анхел Корея (85’) и Тиаго (87’).

Така в класиране двата гранда от Мадрид – Атлетико и Реал, заемат съответно първата и втората позиция в класирането с равен брой точки по 18, следвани от Севиля на третото място със 17 и Барселона на четвърто с 16 пункта.

САМО В ПИК! Алена с ексклузивен хороскоп за неделя - Близнаците да внимават с думите, Девите да отложат деловите срещи САМО В ПИК! Алена с ексклузивен хороскоп за неделя - Близнаците да внимават с думите, Девите да отложат деловите срещи
ГОРЕЩО В ПИК TV! ГЕРБ с унищожителна критика на кмета на София: Васко бре, чети и не лъжи (ВИДЕО) ГОРЕЩО В ПИК TV! ГЕРБ с унищожителна критика на кмета на София: Васко бре, чети и не лъжи (ВИДЕО)